Gdzie Muzyka Spotyka Się
z Pasją

Klub muzyczny
"2 Be Club"

usytuowany w podziemnej części Magnum Stek i Wino przy ul. Ratuszowej 3 - to miejsce dla osób ceniących zabawę na poziomie.

Ciekawie zaprojektowane wnętrze, będące oryginalnym połączeniem murów zabytkowej piwnicy z wysublimowanymi materiałami nadającymi miejscu niepowtarzalny klimat takimi jak: metal, kolorowa żywica i skóra. Nowoczesny sprzęt grający, oświetlenie, klimatyzacja, karty klubowe, profesjonalna ochrona oraz duża dawka dobrej muzyki to gwarancja mile spędzonego czasu w 2Be Club.

Muzyczne gwiazdy światowej skali, które bardzo często goszczą w murach bielskiego 2BE, zgrany i sympatyczny „staff”, wystrój klubu – to wszystko przesycone wyselekcjonowanymi setami m.in. DJ ALIEN X, IGO oraz REVINSKY powoduje, że klub ten pęka w szwach każdego weekendu i oferuje swym Gościom ekscytującą zabawę do białego rana, zarówno w piątek, jak i sobotę. Wyjątkowość bielskiego 2BE CLUB potwierdzają, nie tylko liczni stali bywalcy, ale również goście, którzy często pokonują niemałe odległości, by poznać tą popularną „miejscówkę” w urokliwej części stolicy Podbeskidzia. Podczas wieczorów na Ratuszowej 3 emocje gwarantowane, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci!

Zapraszamy w piątki oraz soboty!

Karty Klubowe

Karty Klubowe pozwolą w pełni uczestniczyć w klubowym życiu Osoby zainteresowane członkostwem w klubie zapraszamy do wypełnienia oraz osobistego złożenia aplikacji w Magnum Stek i Wino. Chcąc otrzymać Members Card of Magnum Stek i Wino & 2 Be Club wstąp do Magnum Stek i Wino i zapytaj nas o szczegóły.

Wniosek o kartę
Rezerwacja