Gdzie Muzyka Spotyka Się
z Pasją

Klub muzyczny
"2 Be Club"

usytuowany w podziemnej części Magnum Stek i Wino przy ul. Ratuszowej 3 - to miejsce dla osób ceniących zabawę na poziomie.

Ciekawie zaprojektowane wnętrze, będące oryginalnym połączeniem murów zabytkowej piwnicy z wysublimowanymi materiałami nadającymi miejscu niepowtarzalny klimat takimi jak: metal, kolorowa żywica i skóra. Nowoczesny sprzęt grający, oświetlenie, klimatyzacja, karty klubowe, profesjonalna ochrona oraz duża dawka dobrej muzyki to gwarancja mile spędzonego czasu w 2Be Club.

Muzyczne gwiazdy światowej skali, które bardzo często goszczą w murach bielskiego 2BE, zgrany i sympatyczny „staff”, wystrój klubu – to wszystko przesycone wyselekcjonowanymi setami m.in. DJ ALIEN X, IGO oraz REVINSKY powoduje, że klub ten pęka w szwach każdego weekendu i oferuje swym Gościom ekscytującą zabawę do białego rana, zarówno w piątek, jak i sobotę. Wyjątkowość bielskiego 2BE CLUB potwierdzają, nie tylko liczni stali bywalcy, ale również goście, którzy często pokonują niemałe odległości, by poznać tą popularną „miejscówkę” w urokliwej części stolicy Podbeskidzia. Podczas wieczorów na Ratuszowej 3 emocje gwarantowane, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci!

Zapraszamy w piątki oraz soboty!

Karty VIP/ Member Card

Osoby zainteresowane członkostwem w klubie zapraszamy do wypełnienia oraz osobistego złożenia aplikacji w Stek i Wino.
Po rozpatrzeniu przez Właściciela Stek i Wino & 2be Club, złożonej aplikacji, osoba starająca się o uzyskanie Karty VIP zobowiązana będzie do uiszczenia opłaty w zależności od wybranej jednej z dwóch możliwości:
Karta GOLD - 500 pln
Karta BLUE - 1000 pln

* o przyznaniu karty decyduje Właściciel
* opłata ta nie jest do wykorzystania w restauracji!

kliknij po więcej informacji

Wniosek o kartę i regulamin
Rezerwacja