WYBRANE WYDARZENIE

★ TASTE THE MUSIC ★

keyboard_double_arrow_down

EVENT INFO:

★ TASTE THE MUSIC ★ to impreza, na którą zawsze czekacie z utęsknieniem! Panów z Taste The Music pokochała cała Polska za profesjonalizm, doskonały warsztat, bezbłędny gust muzyczny i perfekcyjne łączenie przeróżnych gatunków muzyki house ze szlachetnym vocalem John’a Jams’a!
Nie opuszcza ich nigdy optymizm i poczucie humoru, przez co elektryzują swoją wierną publiczność pozytywną energią, która towarzyszy jej jeszcze na długo po opuszczeniu klubów.
Tak doskonałe połączenie to absolutna gwarancja pełnych parkietów w najwiekszych klubach nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
Gospodarzem wieczoru będzie ALIEN X.
𝗟𝗼𝘂𝗶 & 𝗝𝗼𝗵𝗻 to polscy producenci muzyczni tworzący muzykę house oraz muzykę elektroniczną. Od ubiegłego roku związani są z Sony Music Poland.
Artyści połączyli siły, aby rozpocząć mainstreamowy projekt, który koncentruje się na tworzeniu nowych brzmień inspirowanych klasycznymi hitami muzycznymi lat 80 i 90 w oryginalnej, klubowej odsłonie.
Duet współpracował z wieloma utalentowanymi dj’ami oraz producentami muzycznymi m.in. Pretty Pink, Tom Budin, Satin Jackets, Tommy Gustav, Seb Skalski czy Alex Hook.
Udział duetu na festiwalach takich jak Sunrise Festival, Good Music Festival czy obecność w najlepszych klubach w Polsce potwierdza ich ugruntowaną pozycję na rynku muzyki klubowej.
𝗧𝗼𝗺𝗺𝘆 𝗚𝘂𝘀𝘁𝗮𝘃 znany również jako Groove Cocktail od ponad dwóch dekad na scenie muzyki elektronicznej. Współzałożyciel wytwórni muzycznej Taste The Music. Rezydent cyklu imprez Taste The Music Label Night oraz Spiritual Series – Spiritual In The Nature. Pasjonat i kolekcjoner płyt winylowych. Zagrał tysiące klubowych eventów i festiwali w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Holandii, Niemczech, Irlandii czy Gruzji. Wciąż rozwija się w pracy nad własnymi utworami, kształtując swój oryginalny styl, wyróżniający się na tle innych didżejów. Zagrał z takimi dj’ami jak Roger Sanchez, Sandy Rivera, Purple Disco Machine, Pablo Fierro, Hyenah, Ralf Gum, Full Intention, Yass, David Penn, Grant Nelson, Audiowhores oraz wielu Innych.

Pamiętajcie, że w każdy piątek i sobotę nasza kuchnia jest otwarta aż do 2:00 w nocy!
_______
Do zobaczenia na parkiecie!
www.2beclub.pl
📞 721 021 021
📌 ul. Ratuszowa 3

SKORZYSTAJ Z OFERTY DLA CIEBIE

POZOSTAŁE WYDARZENIA

ZOBACZ INNE WYDARZENIA w 2BE CLUB

Muzyka w 2BE CLUB

House to gatunek muzyczny, który stał się prawdziwym znakiem rozpoznawczym i wizytówką klubu. Co roku 2Be Club odwiedzają dj’e i producenci muzyczni światowego formatu.

Od lat za niepowtarzalną atmosferę i muzyczne emocje w 2Be Club odpowiadają nasi rezydenci. Przybliżamy wiec ich sylwetki :

Cała przygoda rozpoczęła się 17 lat temu w Tyskiej Tokarni gdzie dzięki swoim niebywałym umiejętnością jak i gustowi muzycznemu szybko został rezydentem.

Zarówno jego praca zawodowa, jak i czas wolny przepełnione są muzyką, prawdziwą pasję widać zresztą za konsoletą – jego żywioł i zaangażowanie wręcz elektryzują publiczność. Najlepiej czuje się w klimatach house-owych (VOCAL, NU-DISCO, DEEP) z elementami vocalu. Znane numery w bardzo wyszukanych oryginalnych wersjach oraz brzmienia, które mają w sobie mnóstwo energii nadają jego setom niepowtarzalnego charakteru. Od wielu lat rezydent Avangarda Music Club w Tychach oraz doskonalego w każdym calu 2BE CLUB w Bielsku – Białej.

IGO to prawdziwy żywioł! Zabawa z publicznością i hipnotyzujące sety to prawdziwa dawka pozytywnej energii!

DJ ALIEN X – znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową, a szczególnie bielskim 2BE CLUB’em, którego jest twarzą od połowy roku 2008. Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych, które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska i nie tylko. Granie w klubach rozpoczął w 1998 roku. W 2006 został rezydentem Silver Clubu w Bielsku-Białej, gdzie miał okazję grać u boku takich gwiazd jak: ATB, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter. Był to niewątpliwie dobry start na początek.

W 2008 roku podjął współprace z Klubem Pomarańcza w Bielsku, gdzie zajmował się zarówno graniem jak i robieniem „visual show”. Dzięki najnowszemu sprzętowi mógł poszerzyć swoje umiejętności , aby zostać DVJ’em, (czyli dj’em który również w swoim repertuarze przewiduje miksowanie teledysków i wizualizacji w trakcie występu).

W połowie roku 2008 przyszedł czas na rezydenturę w BIELSKIEM 2BE CLUB’ie. Dzięki temu klubowi otworzyły się drzwi w jego karierze. Rezydentura nie tylko zapewniła mu miejsce wśród czołówki DJ’ów, ale także zapracował sobie na renomę wśród bielskiej i śląskiej publiki. Dzięki temu miał okazję grać u boku takich zagranicznych gwiazd jak: Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn, The Shapeshifters. Nie ominęła go również polska czołówka DJ’ów i wokalistek oraz występów Live-Act with Dj, które supportował : Flor, Bartes, Loui & Scibi, Neevald, Seb Skalski, Groove Cocktail,& Chriss Jaxx, Darya Sergiyenko (vocal live ), Alec Sun Drae (vocal Live), MC John James (vocal live), Kasia Malenda (vocal live), Nick Sinckler (vocal live) oraz Krzysztof Sandecki (Sax Live), Aretha (Sax Live), Marcin Urzędowski (Djembe Live).

Od początku roku 2012 oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2BE CLUB’ie prowadził cykl autorskich chilout’owych imprez „DEEP SENSATION NIGHT” w MAGNUM PUB’ie, które odbywały się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność.

Swoją przygodę rozpoczął bardzo wcześnie, kolekcjonując pierwsze albumy niezapomnianej epoki lat osiemdziesiątych, następnie dziewięćdziesiątych.

Chociaż przez wiele lat kolekcjonował muzykę, nigdy nie planował zostać DJ-em. Wszystko zmieniło się, gdy grupka przyjaciół kupiła mu profesjonalne słuchawki. Z miejsca stał się współtwórcą legendarnych niedzielnych imprez housowych w Clubie Grant.

Jako stały bywalec najmodniejszych klubów Ibizy szybko w sobie rozwinął wysublimowany gust do muzyki house. Jego pasję i niepowtarzalny gust muzyczny docenił bielski 2Be Club gdzie od wielu lat jest rezydentem. Imprezy na których gra to podróż pomiędzy delikatnymi brzmieniami deep house’u, nudisco, house disco poprzez funky i piano house po mocniejsze rytmy tech house’u czy nawet electro house’u. Uwielbia dźwięki pianina i nigdy nie dzieli muzyki na starą i nową. Prezentuje nagrania których jeszcze nie wydano, jednocześnie przewijając repertuar o wiele lat wstecz, skąd jego pseudonim Revinsky.

2BE CLUB posiada Najnowocześniejszy system cyfrowego nagłośnienia Void Acoustics.
Niewielkich rozmiarów głośniki Airten V3 odpowiadają za dwukrotnie większe natężenie basu, niż ich poprzednicy. Ponadto odpowiadają za doskonałą emisję wysokich i niskich tonów, przyjaznych dla ucha