Ponad 100 artystów
z całego świata


Rezydenci 2Be Club:


DJ IGO

To prawdziwa pasja i zamiłowanie do muzyki sprawiły, że w 2005 roku w Tyskiej Tokarni (RIP) powstały jego pierwsze sety. Niebywałe umiejętności i gust muzyczny spowodowały, że już po paru miesiącach został tamtejszym rezydentem. Dzięki elektryzującym brzmieniom Tokarnia nabrała „charakteru”, a poznani tam ludzie pomogli uwierzyć mu, że ma prawdziwy talent i to co robi ma sens!

Zarówno jego praca zawodowa, jak i czas wolny przepełnione są muzyką, prawdziwą pasję widać zresztą za konsoletą – jego żywioł i zaangażowanie wręcz elektryzują publiczność.

Najlepiej czuje się w klimatach house-owych (VOCAL, NU-DISCO, DEEP) z elementami vocalu. Znane numery w bardzo wyszukanych oryginalnych wersjach oraz brzmienia, które mają w sobie mnóstwo energii nadają jego setom niepowtarzalnego charakteru. Ekspansja na liczne krakowskie i śląskie miejscówki, jak: Tawa (RIP), Cień, Rdza(RIP), Base, Diva, Midgard (obecnie Coco) oraz Prozak została przyjęta z prawdziwym uznaniem i wręcz entuzjazmem. W swojej karierze miał zaszczyt zagrać u boku takich wielkich gwiazd jak: The Discoboys, Milk&Sugar, Jca, Mark Knight, Raul Rincon, Glasse, Adamus, Novika. Bawił również niemałą publiczność grając Open na SHM nad jeziorem Nakło. Regularnie gra w katowickiej Lemoniadzie i klubie Układ w Oświęcimiu. Na chwilę obecną jest rezydentem AVANGARDA MUSIC CLUB, prężnie rozwijającego się i bardzo popularnego klubu w Tychach oraz doskonalego w każdym calu 2BE CLUB w Bielsku – Białej .

IGO to prawdziwy żywioł! Zabawa z publicznością i hipnotyzujące sety to prawdziwa dawka pozytywnej energii!


DJ ALIEN X

DJ ALIEN X - znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową, a szczególnie bielskim 2BE CLUB'em, którego jest twarzą od połowy roku 2008. Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych, które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska i nie tylko. Granie w klubach rozpoczął w 1998 roku. W 2006 został rezydentem Silver Clubu w Bielsku-Białej, gdzie miał okazję grać u boku takich gwiazd jak: ATB, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter. Był to niewątpliwie dobry start na początek.

W 2008 roku podjął współprace z Klubem Pomarańcza w Bielsku, gdzie zajmował się zarówno graniem jak i robieniem „visual show”. Dzięki najnowszemu sprzętowi mógł poszerzyć swoje umiejętności , aby zostać DVJ’em, (czyli dj’em który również w swoim repertuarze przewiduje miksowanie teledysków i wizualizacji w trakcie występu).

W połowie roku 2008 przyszedł czas na rezydenturę w BIELSKIEM 2BE CLUB'ie. Dzięki temu klubowi otworzyły się drzwi w jego karierze. Rezydentura nie tylko zapewniła mu miejsce wśród czołówki DJ'ów, ale także zapracował sobie na renomę wśród bielskiej i śląskiej publiki. Dzięki temu miał okazję grać u boku takich zagranicznych gwiazd jak: Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn, The Shapeshifters. Nie ominęła go również polska czołówka DJ'ów i wokalistek oraz występów Live-Act with Dj, które supportował : Flor, Bartes, Loui & Scibi, Neevald, Seb Skalski, Groove Cocktail,& Chriss Jaxx, Darya Sergiyenko (vocal live ), Alec Sun Drae (vocal Live), MC John James (vocal live), Kasia Malenda (vocal live), Nick Sinckler (vocal live) oraz Krzysztof Sandecki (Sax Live), Aretha (Sax Live), Marcin Urzędowski (Djembe Live).

Od początku roku 2012 oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2BE CLUB'ie prowadził cykl autorskich chilout'owych imprez "DEEP SENSATION NIGHT" w MAGNUM PUB'ie, które odbywały się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność.

Revinsky

Swoją przygodę rozpoczął bardzo wcześnie, kolekcjonując pierwsze albumy niezapomnianej epoki lat osiemdziesiątych, następnie dziewięćdziesiątych.

Kiedy nastał okres złotej ery muzyki housowej, jego fascynacja tym gatunkiem doprowadziła go aż do próby sił za konsolą. Przez wiele lat był częścią niedzielnych imprez w Clubie Grant, gdzie miał okazję być współorganizatorem i zagrać u boku takich gwiazd jak DJ Tonka, Horny United, Muttonheads, czy Ben Delay.

Uwielbia nagrania, w których wykorzystane są dźwięki pianina, a swoją kolekcję muzyczną traktuje jako spójną całość, nie dzieląc nagrań na stare i nowe.

Imprezy z Jego udziałem to najczęściej mieszanka wyszukanych, często niekomercyjnych brzmień oraz nieśmiertelnych klasyków gatunku House. Równie często sięga po delikatne utwory z pogranicza deephousu i nu disco, jak i nieco mocniejsze nagrania housowe, a nawet electro housowe.

Kiedy pojawił się w Bielskim 2be Clubie po raz pierwszy, żywiołowość parkietu dała mu dodatkowy zastrzyk energii. Z wielką pasją wraca do tego miejsca, a każdy występ u boku rezydentów Aliena X i Igo to jedna z tych nocy, które pozostają w pamięci na bardzo długo. Wolne chwile poświęca na naukę w dziedzinie produkcji muzycznej. Ma nadzieję kiedyś wydać nagranie, które będzie muzycznym wyrażeniem Jego pasji.

Rezerwacje