WYBRANE WYDARZENIE

alien

keyboard_double_arrow_down

EVENT INFO:

Ta noc zapowiada się długa i pełna muzycznych wrażeń! 🌙
Nasz rezydent – Dj Alien X – zagra dla Was 🔥najgorętsze🔥 kawałki ze swojej set listy. 🎵
Jak w każdy piątek, wszystkie Panie wchodzą za darmo do 23:00 i witają wieczór kieliszkiem schłodzonego Prosecco 🥂 #QueensOnly
DO ZOBACZENIA NA PARKIECIE!
W PIĄTKI I SOBOTY ZAPRASZAMY DO RESTAURACJI – DZIAŁAMY AŻ DO 2:00 W NOCY!
🍽Jeśli interesuje Was rezerwacja stolika w części restauracyjnej Stek i Wino, koniecznie sprawdźcie nasz najnowszy system rezerwacji Zjedz.my:

__________________________________________________________
➡️ Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie odpowiemy:
📞 721 021 021
📌 ul. Ratuszowa 3

SKORZYSTAJ Z OFERTY DLA CIEBIE

POZOSTAŁE WYDARZENIA

ZOBACZ INNE WYDARZENIA w 2BE CLUB

Muzyka w 2BE CLUB

House to gatunek muzyczny, który stał się prawdziwym znakiem rozpoznawczym i wizytówką klubu. Co roku 2Be Club odwiedzają dj’e i producenci muzyczni światowego formatu.

Od lat za niepowtarzalną atmosferę i muzyczne emocje w 2Be Club odpowiadają nasi rezydenci. Przybliżamy wiec ich sylwetki :

Cała przygoda rozpoczęła się 17 lat temu w Tyskiej Tokarni gdzie dzięki swoim niebywałym umiejętnością jak i gustowi muzycznemu szybko został rezydentem.

Zarówno jego praca zawodowa, jak i czas wolny przepełnione są muzyką, prawdziwą pasję widać zresztą za konsoletą – jego żywioł i zaangażowanie wręcz elektryzują publiczność. Najlepiej czuje się w klimatach house-owych (VOCAL, NU-DISCO, DEEP) z elementami vocalu. Znane numery w bardzo wyszukanych oryginalnych wersjach oraz brzmienia, które mają w sobie mnóstwo energii nadają jego setom niepowtarzalnego charakteru. Od wielu lat rezydent Avangarda Music Club w Tychach oraz doskonalego w każdym calu 2BE CLUB w Bielsku – Białej.

IGO to prawdziwy żywioł! Zabawa z publicznością i hipnotyzujące sety to prawdziwa dawka pozytywnej energii!

DJ ALIEN X – znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową, a szczególnie bielskim 2BE CLUB’em, którego jest twarzą od połowy roku 2008. Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych, które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska i nie tylko. Granie w klubach rozpoczął w 1998 roku. W 2006 został rezydentem Silver Clubu w Bielsku-Białej, gdzie miał okazję grać u boku takich gwiazd jak: ATB, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter. Był to niewątpliwie dobry start na początek.

W 2008 roku podjął współprace z Klubem Pomarańcza w Bielsku, gdzie zajmował się zarówno graniem jak i robieniem „visual show”. Dzięki najnowszemu sprzętowi mógł poszerzyć swoje umiejętności , aby zostać DVJ’em, (czyli dj’em który również w swoim repertuarze przewiduje miksowanie teledysków i wizualizacji w trakcie występu).

W połowie roku 2008 przyszedł czas na rezydenturę w BIELSKIEM 2BE CLUB’ie. Dzięki temu klubowi otworzyły się drzwi w jego karierze. Rezydentura nie tylko zapewniła mu miejsce wśród czołówki DJ’ów, ale także zapracował sobie na renomę wśród bielskiej i śląskiej publiki. Dzięki temu miał okazję grać u boku takich zagranicznych gwiazd jak: Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn, The Shapeshifters. Nie ominęła go również polska czołówka DJ’ów i wokalistek oraz występów Live-Act with Dj, które supportował : Flor, Bartes, Loui & Scibi, Neevald, Seb Skalski, Groove Cocktail,& Chriss Jaxx, Darya Sergiyenko (vocal live ), Alec Sun Drae (vocal Live), MC John James (vocal live), Kasia Malenda (vocal live), Nick Sinckler (vocal live) oraz Krzysztof Sandecki (Sax Live), Aretha (Sax Live), Marcin Urzędowski (Djembe Live).

Od początku roku 2012 oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2BE CLUB’ie prowadził cykl autorskich chilout’owych imprez „DEEP SENSATION NIGHT” w MAGNUM PUB’ie, które odbywały się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność.

Swoją przygodę rozpoczął bardzo wcześnie, kolekcjonując pierwsze albumy niezapomnianej epoki lat osiemdziesiątych, następnie dziewięćdziesiątych.

Chociaż przez wiele lat kolekcjonował muzykę, nigdy nie planował zostać DJ-em. Wszystko zmieniło się, gdy grupka przyjaciół kupiła mu profesjonalne słuchawki. Z miejsca stał się współtwórcą legendarnych niedzielnych imprez housowych w Clubie Grant.

Jako stały bywalec najmodniejszych klubów Ibizy szybko w sobie rozwinął wysublimowany gust do muzyki house. Jego pasję i niepowtarzalny gust muzyczny docenił bielski 2Be Club gdzie od wielu lat jest rezydentem. Imprezy na których gra to podróż pomiędzy delikatnymi brzmieniami deep house’u, nudisco, house disco poprzez funky i piano house po mocniejsze rytmy tech house’u czy nawet electro house’u. Uwielbia dźwięki pianina i nigdy nie dzieli muzyki na starą i nową. Prezentuje nagrania których jeszcze nie wydano, jednocześnie przewijając repertuar o wiele lat wstecz, skąd jego pseudonim Revinsky.

2BE CLUB posiada Najnowocześniejszy system cyfrowego nagłośnienia Void Acoustics.
Niewielkich rozmiarów głośniki Airten V3 odpowiadają za dwukrotnie większe natężenie basu, niż ich poprzednicy. Ponadto odpowiadają za doskonałą emisję wysokich i niskich tonów, przyjaznych dla ucha